Exclusive Features

Start Building Powerful Websites & Applications.

Design better and spend less time without restricting creative freedom. Combine layouts, customize everything.

Sizi Arayalım!

Herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa bize yazmaktan çekinmeyin.  Vezir Yatak

  Design better and spend less time without restricting creative freedom. Combine layouts, customize everything.

  +0%

  Conversion rate increased

  +0K

  Happy pixfort customers

  +0M

  Amount of investments in 2020

  Comfort Yatak

  İçerisinde kullanılan 5 bölgeli paket yay teknolojisi baş, omuz, bel, kalça ve bacak bölgesine farklı derecelerde destek sağlar. Bu sistemdeki ayrı ayrı kılıflara dikilmiş, birbirlerinden bağımsız hareket eden yaylar sayesinde çiftler birbirlerinin hareketlerinden etkilenmez ve rahat uyurlar. Uyku kalitenizle birlikte yatak keyfinizi de arttırır. Kullanılan pamuk dolgusu ile uyku esnasında vücut ısısını dengeler. “Yumuşak bir yataktır”

  Vezir Baby

  Paket yay sistemi, bebeğinizin vücudunu her noktadan destekleyerek kan dolaşımını düzenler. İçerdiği pamuk sayesinde bebeğiniz için gerekli olan uyku iklimini sağlar.

  Terapi Yatak

  Mükemmel konfor ve sağlıklı bir uyku için tasarlanan, vücut ısınız ve ağırlığınız ile bedeninizin şeklini alan 24 cm yüksekliğinde .elyaflı kumaş yüzeyi ve en üst katmanında ki ViscoCool teknolojisi ile maksimum serinlik sağlayan yıkanabilir kılıflı fermuarlı bir yataktır.

  Bilis Yatak

  Klasik bir yatakdır sert yüzeyi ve çift taraflı kullanımı ile ekonomi ve konforu bir arada sunan klasik bir modeldir.

  Vezir Flexs

  İki ayrı yatak olabilme özelliğiyle Yatakta bulunan doğal katmanlarıyla sert ve yumuşak özellik olarak ayrışan bir modeldir.

  Neden Vezir Yatak

  Sağlıklı bir yaşamın temel şartlarından birinin iyi ve kesintisiz bir uyku olduğuna inanan Vezir yatak son doğal hammaddeler ve inovatif çözümleri ile tüm ürünlerinde maksimum konfor ilkesine imza atar. Vezir yatak size iyi gelecek.

  Gece Boyu Serinlik

  Ultra hafif kumaş, 4 kanallı fiber yapısı ve içerisinde ki elyaf sayesinde tüm gece boyunca maksimum serinliğe ulaşmanızı sağlar ve terlemeyi önler.

  Konfor Katmanı

  Uyku pozisyonu ve vücut tipi için tamamlayıcı konfor katmanına sahiptir katmanlar aynı zamanda açık gözenekleri sayesinde hava sirkülasyonu sağlar.

  Vezir Yatak

  Ortopedik Latexs ve Visco yüzeye sahip özellikte olan serileriyle dış katmanı Yıkanabilir Kılıflı Fermuarlı ve Kılıfsız modelleri farklı dolgu malzeme seçenekleriyle sizlerle. sizlere en huzurlu uykuyu sunar.